Jdi na obsah Jdi na menu

5.turnaj FHT

V 5. turnaji FHT hráli Panteři 1. zápas s Pandou. Ta už po letech ví, že nám chvíli trvá, než se dostaneme do pohody. Začali jsme s velkým nasazením a přehrávali Pandu, po odpovědné hře v první půli 1:0. Bohužel v druhé půli jsme doplatili na přemotivovanost týmu a dvakrát jsme se dostali po vyloučení do oslabení. Panda srovnala, následně se dostala do vedení 1:2 a dokonce 10 minut před koncem skórovala potřetí. 5 minut před koncem zápasu se Panteři již připravovali na power play, ale opět došlo k vyloučení na naší straně a oslabení týmu. Po půl minutě se však, po faulu Pavla N. síly srovnaly. Kapitán stáhnul gólmana a následovalo power play Panterů a s ním obrovský tlak na Pandu.          3 minuty před koncem zápasu jsme se nastěhovali do obranné třetiny Pandy a brankáře zasypávali střelami. Celé 3 minuty se Panda třásla o výsledek.  Tlak Panterů přinesl snížení 2 minuty před koncem, po gólu Máry. 2:3!  Poslední 2 minuty mohl gólman Pandy děkovat bohu, že se ani jedna střela nedostala za jeho záda.  Panda nakonec uhájila chabé vedení nad Pantery a zvítězila 2:3.

Ve druhém utkání Panteři již hráli svou hru a s chutí si zastříleli. Panteři porazili Rakeťáky 5:1.

V posledním utkání nastoupil proti Panterům namotivovaný tým Rudochů, který si chtěl na Panterech svlažit žáhu po frustrace z neúspěšné hry.  Panteři však koncentrovanou hrou Rudochy naprosto rozložili.  Ruďoši, posílení v rozporu s pravidly o tři mladíky v závěru neunesli lehkou hru do těla od Panterů (jako kompenzaci za nedodržení pravidel) a snažili se vyvolat  rvačku. Panteři reagovali nejlepším způsobem, dalším gólem. Po něm emoce ochladly a turnaj byl ukončen bez větších problému. Panteři zvítězili nad Rudochy 4:0.

Pořadí v 5.turnaji:

1. Panda   2. Panteři   3. Ruďoši     4. Rakeťáci.

Bezprostředně po vyhlášení výsledků v turnaji, byly vyhlášeny celkové výsledky 3.ročníku série Frýdlant hockey tour