Do 1.turnaje série FHT 20.10. 2018 nastoupili Panteři v sestavě
Obrana  Jiří Doležal #88;Luďek Folprecht #44
               Jan Hradec #83;Lukáš Urban#21
Útok       Petr Havel #30;Jan Macaj #22; Libor Potocký #9
               Jan Svoboda #11;Tomáš Urban #8;Jiří Voháňka #4

V prvním zápase narazili Panteři na Rakety. Rakety začaly s takovým nasazením, že Panteři sotva uhájili bezbrankovou první část hry. Ve druhé části se nám podařilo tlak Raket otupit a začali jsme přecházet do ofenzivy, která vyústila ve dvě branky Honzy Svobody. Panteři-Rakety  2:0
Ve druhém zápase nás Old boys od začátku tlačili do třetiny. Venca Šlajs v bráně nás však podržel svými fantastickými výkony. Přesto jsme po první půli prohrávali 0:2. Ve druhé půli se však Panteři vzepjali k fantastickému výkonu. Jirka Doležal se utrhl z obrany a sólovým nájezdem s nádhernou kličkou do forhendu, nedal gólmanovi šanci a zavěsil. Old boys vyvinuli nepříjemný tlak, ale 30 sekund před koncem převzal na modré přihrávku Honza Svoboda a zavěsil pod víko!  Panteři - Old boys  2:2
V posledním zápase jsme nastoupili proti favorizované a sebevědomé Pandě. Před posledním zápasem byla situace taková, že Old boys měli 4 body (pod vou remízách s Pantery a Pandou), Panda 3 body, Panteři 3 body a Rakety 0 bodů. Pro pantery to znamenalo, že pokud prohraje, nebo remizuje bude 3., pokud vyhraje 1. To byla velká motivace! Navíc jsme měli v týmu dva bývalé "Panďáky" Honzu Hradce a Petra Havla.
Panda byla velmi sebevědomá a tak jen těžko rozdýchávala tlak, který jsme na ni vytvořili v první půli. Po krásných akcích skoroval Tomáš Urban a Jirka Voháňka, znovu se podařilo ujet Honzovi Svobodovi a mezi nohy golmanovi zavěsil i Honza Macaj. Ve druhé půli Panda tlačila a podařilo se jí dvakrát skórovat. Překvapení se však nekonalo. Panteři znovu udeřili když pátý gól do branky Pandy dal Tomáš Urban. Panteri-Panda 5:2
Panteři 1.turnaj s přehledem ovládli a zvítězili!

Ve druhém turnaji stál tým Old boys
V prvním zápase narazili Panteři na tradičního soupeře Pandy. Ty svůj tým posílili a prošpikovali tým hráči z Old boys. Pandy s přehledem Pantery přehráli. Jedinou branku za Pantery vstřelil Béda Prokop. Panteři-Panda  1:5
V druhém zápase hráli Panteři poprvé s novým týmem Volantů. Volanti Pantery zaskočili obětavou hrou a přesto, že se hra neustále zlepšovala, nepodařilo se Panterům dát jediný gól. Panteři-Volanti  0:0
Ve třetím zápase Panteři hráli s již překvapivě vítězným týmem Raket. Góly za Pantery dával Michal Prokop a Jirka Voháňka.  Po srdnatém zápase Rakety zdolali Pantery a celkově turnaj vyhráli. Panteři-Rakety  2:3

Ve třetím turnaji stál tým Panda
V prvním zápase narazili Panteři na vítěze předchozího turnaje Rakety.  Panteři si tentokrát zápas pohlídali a vyprovodili Rakety šesti goly. Panteři-Rakety  6:0
V druhém zápase hráli Panteři podruhé  s novým týmem Volantů. Volanti Pantery tentokrát  nezaskočili jako v předešlém zápase, kdy s nimi hráli nerozhodnou, bezgólovou partii. Panteři odvedli soustředěný výkon a s přehledem zvítězili. Panteři-Volanti  8:1
Ve třetím zápase Panteři hráli o vítězství v turnaji s Old boys. Panteři si byli vědomi, že jejich skóre je lepší než Old boys a že jim stačí s Old boys remizovat. Panteři dvakrát vedli a Old boys dvakrát srovnali. Nakonec se z remízy radovali Panteři. Panteři-Old boys  2:2
Výsledky třetího turnaje  1.Panteři   2.Old boys   3.Volanti  4. Rakety
Body po 3.turnaji  Panteři 11b
                               Old boys 9b
                               Panda 7b
                               Rakety 6b
                               Volanti 3b

4.turnaj FHT proběhl 9.2.2019 bez účasti Panterů, kteří stáli.
Výsledky čtvrtého turnaje   1.Panda   2. Old boys    3. Volanti   4. Rakety
Body po 3.turnaji  Panda 13b
                               Old boys 13b
                               Panteři 11b
                               Rakety 6b
                               Volanti 5b

Do 5.turnaje série FHT 23.3.2019 nastoupili Panteři v sestavě.

Obrana  Jiří Doležal #88; Jan Hradec#83
               Robert Táborský#20Luďek Folprecht #44
Útok       Tom Urban#8; Jan Svoboda #11; Jiří Szilagyi #30
               Libor Potocký#9; Michal Prokop #77; Lukáš Urban#21
               Jirka Bednář#72; Filip Kousal; Jiří Voháňka#4                                                                               V pátém turnaji stál tým Rakeťáků
V prvním zápase proti Panterům nastoupili borci z HC Volant a favorita Pantery pěkně potrápili.                                                      Hned v druhé minutě prošla nenápadná střela po ledu od modré, která překvapila Vencu v bráně a Panteři prohrávali 0:1. Tento výsledek soupeři udrželi až do poloviny druhé části, kdy po delším tlaku, Panteři protlačili puk konečně do branky. Z hráčů okamžitě spadl pocit odpovědnosti a hra se zlepšila. Po dvou minutách Panteři otočili zápas a do konce již ani jeden ze soupeřů neskóroval. Panteři-Volanti  2:1
Ve druhém zápase byli soupeřem Panterů Old Boys. Pokud by je Panteři porazili, mohli ještě pomýšlet na vítězství v celém tour. Bohužel hra byla ze strany Panterů značně nedisciplinovaná. Během početní výhody soupeře, za šest postupně vyloučených hráčů, jsme obdrželi 5 branek a zápas byl u konce. Panterům se podařilo v závěru výsledek mírně zkorigovat, ale konečný stav Panteři-Old boys 3:6 sebral Panterům naděje na vítězství v FHT                                                                                                                Ve třetím zápase Panteři nastoupili proti Pandě s obrácenými dresy. Tedy s číslem v předu. Veřejně tím vyjádřili protest proti změně, kterou Panda prosadila bez vědomí Panterů a to systém bodování turnajů. Nejen, že změna proběhla v době, kdy už byla FHT v plném proudu, ale navíc změna Pantery poškodila. Panteři byli odhodlaní nechat na ledě všechno, ale bohužel, štěstí nebylo na jejich hokejkách. První půle skončila bez branek a tak bylo vše ve hře. V druhé půli Panda vstřelila první gól, na který Panteři okamžitě zareagovali a srovnali. Dvě minuty před koncem se po mizerné střele kapitána Pandy puk nešťastně odrazil od brankářovy ruky a spadla za betonem do branky. Panda zvítězila 2:1, obsadila 2.místo v turnaji a obhájila tím i 2. místo ve 4. sérii FHT. Panteři, stejně jako v loňském roce skončili ve 4. ročníku série FHT na 3.místě. BLAHOPŘEJEME!!!
LETOŠNÍ ÚSPĚCH OSLAVÍME NA PLESE PANTERŮ.